Vyskúšajte mYx zadarmo!

Ako si skúšobnú verziu zaistíte?

 • Vyplníte formulár
 • Po vyplnení formulára a následného rýchleho sprievodcu vygenerovania kódu obdržíte na uvedený kontakt pripravený kód spolu s návodom kam kód vložiť a ako si heatmapy na Vašom webe zobraziť.
 • Po vypršaní časovej lehoty alebo stanoveného počtu klikov obdržíte automatický email, kde Vás budeme informovať o ďalších možnostiach.

Objednať skúšobnú verziu

Skúšobnú verziu ide pre každú doménu,
login a email objednať iba jeden krát.

Objednať skúšobnú verziu

Základné informácie

Keďže je mYx kód pre každý web unikátny, budete po objednaní skúšobnej verzie presmerovaní na sprievodcu generovania Vášho kódu.

Podporujeme tiež HTTPS weby. Systém detekuje kam vložíte kód a podľa toho smeruje kliky. Takže, aj v prípade, že máte časť webu na HTTP a časť na HTTPS, kód zostáva rovnaký.


Subdomény sa aktivujú iba v platených balíčkoch a je to vždy individuálne. V prípade, že je subdoména súčasťou webu a má rovnaký layout, mYx ju počítá ako jeden web s hlavnou doménou. V opačnom prípade se jedná o rôzne weby a je nutné objednať pre každý zvlášť.

Skôr než začnete, overte si prosím, že

 • Vaše stránky nebežia na dvoch doménach (s www a bez www) - v takom prípade by ste k dispozícii mali len kliky pre doménu, ktorú zadáte vo formulári. V takom prípade odporúčame presmerovania jednej domény na druhú podľa toho, ktorú doménu indexujú vyhľadávače.
 • Vaše stránky nie sú riešené fluidným spôsobom = nemajú premennú šírku v závislosti na veľkosti monitora (resp. viewport). V takom prípade sa každému užívateľovi zobrazujú stránky v inej veľkosti a tak sa na rovnaké objekty kliká z inej pozície a súhrnný pohľad na heatmapu nemá vypovedajúcu hodnotu.
 • Vaše stránky nie sú vytvorené vo Flashi. Takéto stránky majú jednotnú URL a nie je tak možné rozlíšiť kliky z jednotlivých podstránok webu.
 • Ak máte na dôležitých stránkach webu záložkový systém vytvorený pomocou JavaScriptu, je potrebné pri interpretácii heatmap brať do úvahy fakt, že mYx nevie, ktorá záložka bola aktívna a kliky z jednotlivých záložiek zobrazí dohromady.
 • Na väčšine dôležitých stránok, ktoré by ste radi sledovali, nemeníte často obsah (napr. spravodajské servery). Ak stránka neustále mení vzhľad odporúčame sledovať len také obdobie, po ktoré bola stránka nemenná, v opačnom prípade môžete mať neobjektívne dáta. Nastavenie sledovaného obdobia je možné v mYxéri (toolbar).

Na ako dlho Vám bude skúšobná verzia k dispozícii?

 • Skúšobnú verziu budete mať na Vašom webe k dispozícii po dobu 2 týždňov. Táto doba sa počíta od prvého kliku (tzn. až po vložení kódu na Váš web a prvej návšteve užívateľa).
 • Skúšobná verzia je obmedzená na počet klikov. Pri dosiahnutí 30.000 klikov bude skúšobná verzia ukončená aj skôr, než po uplynutí 2-týždňovej skúšobnej doby.

Technické požiadavky

 • Žiadne - kliky sa ukladajú na náš server. Stačí vložiť kód na stránky a môžete mYxovať!


Kto napríklad mYxuje?

Parfums.cz eStránky.cz ŠKODA Auto Český rozhlas Super Hosting Moravský peněžní ústav Blue Style Cars.cz IT Logica Slevomat Last minute Invia.cz Last minute NetTravel.cz Státní ústav pro kontrolu léčiv